Pleksi Lazer Makina Fiyatları

Home » Galvo Lazer » Pleksi Lazer Makina Fiyatları

Hemen arayın GSM:0533 713 34 44

Avrupa SEI Mercury ve NRGL lazer makinaları ile 230 watt 350 watt 600 watt Rofin Lazer tüp ile mükemmel pleksi lazer kesim fiyatları alabilirsiniz. Pleksi Lazer kesim 50 mm kadar çok kaliteli yapılabilmektedir. Lazer Pleksi Kesim Hızları 230 watt için 900mm/Dk ile çok hızlı ve kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Pleksi Lazer Kesim İle Üretim Alanları

Pleksi Stand, Pleksi plaka kesim, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim. Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm.Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma, Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, Alanlarında Giotto Lazer ve NRGL ve Mercury Lazer makinaları ile bizi Tercih Edebilirsiniz.

 

Mercury Lazer Pleksi Kesim Makinası

Endüstriyel Üretimin ve Profesyonelliğin Tanımı;

Başta pleksi ve metal olmak üzere her tür malzemenin kesimi için dizayn edilmiş yeni ürünü Mercury serisi laser kesim ve kazıma sistemi hizmete sunulmuştur. Mercury Laser, üç ayrı masa ebadında ve 135 watt’tan 1500 Watt’a kadar laser güçleri ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilen konfigürasyonları ile (levha yükleme boşaltma sistemi, konveyör sistemi, kamera veya projektör sistemleri gibi) sunullmaktadır.

Metal kesimiyle birlikte diğer türdeki malzemelerin (metal, akrilik, deri, ahşap, pvc gibi) kesiminde ve tüm masa alanında kesintisiz ve tek seferde kazıma, markalama yapan mükemmel performanslı laser sistemdir.

Mercury Laser, her şeyi ile profesyonel ve fabrikasyon üretimler için dizayn edilmiş endüstriyel bir laser kesim ve markalama sistemidir. Makina içinde kullanılan laser kaynağı dünyanın en iyisi olan Rofin (Alman) malıdır. Her zaman ve kesintisiz imalatta kaliteli, daha kalın kesim, daha hassas kazıma ve markalama ile uzun yıllar ve sorunsuz üretim sağlar.

Bu eşsiz performans ve güç, Mercury Laser’de kullanılan yüksek teknolojilerden kaynaklanır: (a) Motor kullanılmayan Süper Hızlı ve Hassas Lineer Hareket Sistemi (manyetik mıknatıslanma sistemi) ile hızlı ve hassas kesim ve markalama yapılır. (b) Yüksek hassasiyeti Sei firmasına ait olan “Kapasitif Sensörlü Kafa” sayesinde metal kesiminde önemli olan yükseklik farklılıklarını hatasız ve anında algılayarak hızlı ve temiz metal kesimi yapar. (c) Tek seferde, kesiksiz ve kesintisiz tüm alanda yüksek hızda, hatasız ve kaliteli kazıma ve markalama yapar. (d) İsteğe göre masa zaman ve hız kazanmak için metal ve pleksi kesim uygulamalarında iki ayrı bölümde iki ayrı malzeme için dizayn edilebilir. (e) Sessiz, temiz, kokusuz ve güvenlidir. İsteğe göre tamamı kapalı kasa veya büyük ve ağır malzemeler için uygun güvenlik bariyeri seçilebilir. (f) Seri işler yanında tek tek butik işler için de kolay ve hızlı hazırlanma sağlayan ve hemen kesim işlemine beklemeden başlayan sistemdir.

Mercury Laser, Dünyada Rakipsiz ve Her İşe Cevap Veren, İşinizin Kalitesini ve Kazançınızı Garantileyen İlk ve Tek Laser Sistemidir.

Yayınlanan