Kumaş Lazer Beden Kesim ve Markalama

Home » Kumaş Lazer Beden Kesim ve Markalama

Beden Lazer kesim, Aplike kesim, Kumaş Kesim Markalama,      Lazer pastal kesimi,   Kumaş lazer delik delme, kumaş lazer yakma, Kumaş lazer Kazıma, yüksek teknoloji galvo lazer makinaları ile kısa sürede yüksek adet üretimi ile dünya marlalarının lazerli kesim işlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.    

Amacımız Fason Lazer Kesim olarak yeni lazer kesim modelleri sunmak, lazerli tasarım yapmak,Hangi kumaş lazer kesimine uygun, Lazer kumaş kesimi işlerinizi ne kadar kolaylaştırır, Kameralı Lazer ile resim dekupe, kumaş resim kontür kesim, Lazerli elbise modelleri, Lazerli Şal modelleri, Lazerli pantalon modellerinizi ve dijital baskılı logo veya resmin etrafını kesim işleriniz kolaylıklara kameralı lazerler ile yapılabilmektedir

           

                    ***   Lazer Beden Kumaş Kesimi  ***

                           ***APLİKE LAZER KESİM****

https://vimeo.com/145805786

İtalyan Giotto lazerimiz ile Lazerli beden kesim İhtiyaçlarınıza çözüm Sunuyoruz.

Her türlü kumaş kesimi ve kumaş üzerine desen kazıma yaparak çok ekonomik ve eşsiz bir dizayn ile elbiselerinize değer katabilirsiniz.

Fason Lazer olarak amacımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Türkiye’nin her yerinde bulunan Giotto Lazer ağımız ile hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir. En doğru çözüm için bir telefonunuz yeterlidir.

0533 713 34 44