galvo lazer makina

Home » Genel » galvo lazer makina

Galvo Lazer; galvo lazer satılık , galvo lazer fiyatları , galvo lazer makinesi, galvo lazer nedir , galvo lazer video

 

MAKİNELER HAKKINDA BİLGİ İÇİN http://www.giottolaser.com/  ziyaret edebilirsiniz

Galvo Lazer makinesi olarak Dünyanın en büyük Galvo Lazer üreticisi İtalyan SEI Lazer firmasının ürettigi giotto galvo lazer, Iscan Galvo Lazer, Otmomasyonlu galvo lazerler olmak üzere farklı modeller üretmektedir.
Giotto Galvo Lazer genel olarak 120×120 cm alanda kumaş ve türlerini kesmek,160×160 cm alanda markalama yapmak için kullanılır. I scan Galvo lazerler ise kumaş ve deri gibi malzemeleri 150×150 cm kesim yapmak, delik delmek ve markalama yapmak için kullanılmaktadır.

A-Galvo lazer sektörleri ;
1. Galvo Lazer Ahşap mobilya sektöründe lazer yakma, lazer eskitme, lazer markalama, ayna lazer kazıma, ayna lazer kumlama gibi işlemlerde kullanışlmaktadır. Giotto galvo lazer ise mobilya söktöründe büyük firmalardan başlayarak kullanılmaya başlanmıştır.

2. Galvo Lazer Ayakkabı Deri söktöründe çok kullanılmaktadır. İlk zamanları sadece deri üzerine lazer delik delme amaçlı kullanılmaya başlanmış zamanla deri lazer kazıma ile ayakkabı, çanta, giyim ürünlerindede dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Artık yeni giotto galvo lazerler ile çok geniş ebatlı kullanılabildiklerinden pastal lazer kesimde yapılabilmektedir.

3. Galvo Lazer Denim makineleri ile denim (kot) kumaşında yıpratma (destroy), desen yakma, markama, rodeo, bıyık, falçata, kuru işlem denilen tüm işlemleri yapabilecek işlemleri yapabilmektedir. Giotto Genim cihazları otomasyonlu yada otomasyonsuz olarak kullanılabilmekte ve günde 1000 ila 5000 adet arasında laser kuru işlem yapılabilmektedir.

B- Galvo Lazer Giotto Fiyatları;
Giotto Galvo Lazer fiyatları uzakdoğu firmalarının ürünlerine göre teknolojik olarak inanılmaz bir fark olmasına rağmen fiyat farkı çok azdır. İyi bir galvo lazer fiyatı 80.000 Eurodan başlar. Daha detaylı galvo lazer fiyatları için www.galvolaser.com aderinden bilgi edinebilirsiniz.

C- Satılık Galvo Lazer Giotto;
Galvo lazer olarak müşterilerimize 2.el galvo lazer almak isteyenlerede hizmet veriyoruz. Galvo lazer olarak ikinci el galov lazer satmak yada almak için sayfamızda yer ayırdır. Buradan kapasitesi yetmeyen işleri yoğun müşterilerimizin kullanmış olduğu giotto galvo lazerini firmamızın öncüğünde kolay ve değerinde satabilmesini sağlamak ve kapasitesi daha büyük yeni teknoloji giotto galvo lazer almasını kolaylaştırmaktır. Birde galvo lazer almak isteyen ve bütçesi kısıtlı olan müşterilerimize uygun ve temiz giotto galvo lazer almasını sağlamak ve sektöre bu açıdanda hizmet vermektir.

D – Galvo Lazer olarak galvo lazer ile ilgili aklınıza takılan yada öğrenmek istediğiniz tüm sorularınıza net cevap veriyoruz. sık sorulan bazı sorular
1. Galvo Lazer fiyatları
2. Galvo Lazer Satılık
3. Galvo Lazer kesim
4. Galvo Lazer nedir
5. Galvo Lazer makina fiyatları
6. Galvo Lazer makina
7. Galvo Lazer makinesi
7. Satılık 2. el galvo lazer
8. Galvo Lazer giotto

E- Galvo Lazer olarar tüm video ve görselleri hem makine olarak hemde galvo lazer ile kesilen ve markalama yapılan numuneleri www.galvolaser.com adresinde değerli müşterilerimizin bilgilerine sunmuş bulunmaktayız.

GİOTTO GALVO LAZER MOBİLYA MODELLERİ
AHŞAP LAZER İŞLEME MAKİNALARI
İTALYAN SEI LASER RESMİ TEK SATIŞ & SERVİS

NECATİ SARIKAYA
05337133444
Galvo Lazer Satış Müdürü

LAZERLİ MOBİLYA, LAZER DESENLİ MOBİLYA, LAZERLİ MOBİLYA DESENLER, LAZER MOBİLYA ÖRNEKLERİ, GİOTTO AHŞAP GALVO LAZER, AHŞAP MOBİLYA LAZERİ, AHŞAP LAZER İŞLEME, AHŞAP LAZER İŞLEME MAKİNASI, AHŞAP LAZER KESİM LAZERİ, LAZER KESİM PANEL, MDF LAZER KESİM, SATILIK GALVO LAZER, ANKARA MOBİLYA GALVO LAZER, KAYSERİ GALVO LAZER, İNEGÖL GALVO LAZER, LAZER AHŞAP UYGULAMALARI, MOBİLYA LAZER UYGULAMALARI, İZMİR GALVO LAZER, ANTEP GALVO LAZER

İnegöl Galvo Lazer İşleme Merkezi
İnegöl Galvo Lazer İşleme Merkezi
galvo lazer markalama
galvo lazer markalama
galvo lazer fiyatları
galvo lazer fiyatları
sahibinden galvo lazer
sahibinden galvo lazer
Yayınlanan