PaperOne Lazer

Home » Galvo Lazer Makina Parkurumuz » PaperOne Lazer

PaperOne Lazer

SEI PaperOne Lazer ile lazerde sanatsal işlemeler artık tasarımcıların emrinde. Hayallerinizdekileri yapabilecek geniş imkanlara sahip bir lazer sistemi olan SEI PaperOne Lazer, mikro kesim ve delme özellikleri sayesinde tasarımdaki sınırları ortadan kaldırıyor. Bilinen kağıt işleme efektlerinin yanında, dokunmadan hassas ve hızlı çalışma imkanı ile üretiminize büyük güç katıyor. Mikro seviyede delik açma, kesim yapma, desen çizme, kırım yapma gibi pek çok özelliği içinde barındıran PoperOne modelimizi yakından tanımak için bizimle iletişime geçin.

SEI PaparOne Lazer ile geleneksel bıçak kalıbı hazırlama işini, bıçak masraflarını unutun… Artık bıcak depolamak, sınıflandırmak, bıçak imalatı ve size ulaşmasında geçen süreleri, bir süre sonra kullanılmaz hale gelen bıçakları unutun.  Mücellit aşamasına başlarken ve bitirirken testlerde harcanan fireleri unutun.

Paperone bıçak kesim işinizi tamemen tasarıma dönüştürür. İş akışınıza tamemen uyar, dosyalar beklemeden internetten veya ftp bulutlardan  alınıabilir. Beklemeden, zaman kaybetmeden, ulaşım için masraf etmeden sistem her zaman hazırdır. Bu sistem, kağıt işlemesine (konverting) tamamen ayrı bir metottur. Paperone platformu dijital dünya için tasarlanmıştır. Otomatik ayarlar operatörlerin hata yapmalarına olanak vermez.

SEI PaperOne Lazer, sizin iş akışınıza göre hareket eder. Bilgileri alır, işlemleri yapar ve işle ilgili size detaylı bilgi sağlar. Müşteriden gelen PDF formatındaki işi alıp sevkiyata kadar götüren komple dijital sistemlerle sektörünüzün lideri olmak SEI Laser ile artık çok kolay.

Doğru Çözüm:
Paperone, klasik Grafik Sektörünü Dijitale taşıyan nihai, kesin, yükseltilebilir platformdur. Otomasyonlu galvo lazer sistemidir.

PaperOne dijital baskılara ve işin akışına tamamen uygun, bıçak, bekleme, ulaşım gibi masraflardan uzak, kesim için geliştirilmiş yeni bir yaklaşım biçimidir. ● Sistemde otomatik yükleme mevcut olup, 375mm eninde ve 1050mm boyundaki tüm kağıt ve kartonları (ince) işleyebilir. ● Yükleme yüksekliği 180mm kadar olabilir. ● Sistemde mekanik ve optik pozisyonlamalar mevcuttur. ● Sistem, hizada olmayan kağıtlarda işlenecek yeri otomatik ayarlar (poza tanıma). ● Tamamen dijital iş akış entegrasyonu mevcuttur. ● Barcode veya QRcode okuma mevcuttur. ● Kağıda göre ince veya kalın mekanik kırım mevcuttur. ● 150watt’tan 500watt’a kadar lazer gücü seçilebilir. ● Taşıma bantta sıkışmama sistemi mevcuttur. ● Opsiyonel serim sistemi mevcuttur. ● Sistem işe ve konfigürasyona göre saatte 2500 adete kadar malzeme işleyebilir.

Lazerde Sanatsal İşlemeler:
Artık tasarımcıların emrinde, hayaller-indekileri yapabilecek geniş imkanlara sahip bir makine olmuştur. Cihazın mikro kesim ve delme özellikleri sayesinde tasarımdaki limitler kalkmıştır. Bilinen kağıt işleme efektleri yanında, lazerin dokunmadan hassas ve hızlı çalışması, sisteme büyük güç verir. Mikro seviyede delik açmak, kesim yapmak, yüzeysel desen ve izler bırakmak, kırım yapmak başlıca önce gelen özellikleridir.

Komple Dijital İş Akışı Entegrasyonu:
Paperone bıçak kesim işinizi tamemen tasarıma dönüştürür. İş akışınıza tamemen uyar, dosyalar beklemeden internetten veya ftp bulutlardan alınıabilir. Beklemeden, zaman kaybetmeden, ulaşım için masraf etmeden sistem her zaman hazırdır. Bu sistem, kağıt işlemesine (konverting) tamamen ayrı bir metottur. Paperone platformu dijital dünya için tasarlanmıştır. Otomatik ayarlar operatörlerin hata yapmalarına olanak vermez.
Paperone, sizin iş akışınızla haberleşerek hareket eder. Bilgileri alır, işlemleri yapar ve işle ilgili karşı bilgiler sağlar. Baskı dünyada var olmak dijital sistemler varsa olacaktır. Sadece dijital baskı sistemi olması da yeterli değildir. Yeni hizmet standartları; komple iş akışını PDF formatından alıp sevkiyata kadar götüren dijital sistemlerle olacaktır.

Dijital Lazer Bıçak Kesimi:
Geleneksel bıçak kalıbı hazırlama işini unutun, bıçak masraflarını unutun, değişik bıçakları depolamayı ve sınıflandırmaları unutun, bıçak imalatı ve size ulaşmasında geçen süreleri unutun. başlarken ve bitirirken testlerde harcanan fireleri unutun.