Mercury Lazer

Mercury Lazer

Başta pleksi ve metal olmak üzere her tür malzemenin kesimi için dizayn edilmiş yeni ürünü Mercury serisi laser kesim ve kazıma sistemi hizmete sunulmuştur. Mercury Laser, üç ayrı masa ebadında ve 135 watt’tan 1500 Watt’a kadar laser güçleri ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilen konfigürasyonları ile (levha yükleme boşaltma sistemi, konveyör sistemi, kamera veya projektör sistemleri gibi) sunullmaktadır.

Metal kesimiyle birlikte diğer türdeki malzemelerin (metal, akrilik, deri, ahşap, pvc gibi) kesiminde ve tüm masa alanında kesintisiz ve tek seferde kazıma, markalama yapan mükemmel performanslı laser sistemdir.

Mercury Laser, her şeyi ile profesyonel ve fabrikasyon üretimler için dizayn edilmiş endüstriyel bir laser kesim ve markalama sistemidir. Makina içinde kullanılan laser kaynağı dünyanın en iyisi olan Rofin (Alman) malıdır. Her zaman ve kesintisiz imalatta kaliteli, daha kalın kesim, daha hassas kazıma ve markalama ile uzun yıllar ve sorunsuz üretim sağlar.

Bu eşsiz performans ve güç, Mercury Laser’de kullanılan yüksek teknolojilerden kaynaklanır: (a) Motor kullanılmayan Süper Hızlı ve Hassas Lineer Hareket Sistemi (manyetik mıknatıslanma sistemi) ile hızlı ve hassas kesim ve markalama yapılır. (b) Yüksek hassasiyeti Sei firmasına ait olan “Kapasitif Sensörlü Kafa” sayesinde metal kesiminde önemli olan yükseklik farklılıklarını hatasız ve anında algılayarak hızlı ve temiz metal kesimi yapar. (c) Tek seferde, kesiksiz ve kesintisiz tüm alanda yüksek hızda, hatasız ve kaliteli kazıma ve markalama yapar. (d) İsteğe göre masa zaman ve hız kazanmak için metal ve pleksi kesim uygulamalarında iki ayrı bölümde iki ayrı malzeme için dizayn edilebilir. (e) Sessiz, temiz, kokusuz ve güvenlidir. İsteğe göre tamamı kapalı kasa veya büyük ve ağır malzemeler için uygun güvenlik bariyeri seçilebilir. (f) Seri işler yanında tek tek butik işler için de kolay ve hızlı hazırlanma sağlayan ve hemen kesim işlemine beklemeden başlayan sistemdir.