Galvo Lazer Makina Parkurumuz

Home » Galvo Lazer Makina Parkurumuz

Mercury Lazer

Başta pleksi ve metal olmak üzere her tür malzemenin kesimi için dizayn edilmiş yeni ürünü Mercury serisi laser kesim ve kazıma sistemi hizmete sunulmuştur. Mercury Laser, üç ayrı masa ebadında ve 135 watt’tan 1500 Watt’a kadar laser güçleri ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilen konfigürasyonları ile (levha yükleme boşaltma sistemi, konveyör sistemi, kamera veya projektör sistemleri gibi) sunulmaktadır.

NRGL Lazer

Pleksiglass, Plastik, Ahşap, Deri, Kumaş, Teknik Malzemeler Gibi Değişik Sektörlerde Kesim ve Markalama Çözümü Sunan Mükemmel Sistemdir. NRG (Enerji) performans ve fiyat oranının bir arada toplanan en iyi ve kaliteli laser kesim sistemidir. Kesim ve kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş tüm Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan büyük ebatlı laser sistemidir.

Matix Metraj Lazer

İtalyan Teknoloji Giotto Metraj lazerlerimiz ile Kumaş , Suni Deri, Pleski, Ahşap,Döşemelik Kumaş ve benzeri sektöründe müşterinizin istediği deseni her hangi bir kalıp ihtiyacı olmadan ister 1 metre, ister 100.000 metre rulo halindeki kumaşınıza, suni derinize, kağıt ve buna benzer tüm malzemelerinize delik delme ve lazer desenleme yapıyoruz. Metraj ihtiyaçalarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

FlexiBlu Lazer

İtalyan SEI Laser tarafından geliştirilen FlexiBlu Lazer, özellikle pleksi noktalama için geliştirilmiştir. Piyasada pleksi noktalama olarak adlandırılan sistem açıklamak gerekirse: FlexiBlu Lazer makinesi özel bir yazılım ile galvo lazer pleksi üzerine noktalar atmaktadır. Bu noktalar yanlardan pcb ile verilen lazer ışığı bütün pleksi yüzeyinden dağıtmaya yarar.

PaperOne Lazer

SEI PaperOne Lazer ile lazerde sanatsal işlemeler artık tasarımcıların emrinde. Hayallerinizdekileri yapabilecek geniş imkanlara sahip bir lazer sistemi olan SEI PaperOne Lazer, mikro kesim ve delme özellikleri sayesinde tasarımdaki sınırları ortadan kaldırıyor. Bilinen kağıt işleme efektlerinin yanında, dokunmadan hassas ve hızlı çalışma imkanı ile üretiminize büyük güç katıyor.

i-Scan Lazer

I-Scan Laser, kardeşi olan Giotto 3Axis modelinin daha performanslı olanı daha büyük alanda daha güçlü ve daha (neredeyse masa tipi laserler kadar) ince kesim yapabilen modeldir. Giotto 3Axis modelinin verdiği ışın kalınlığının aynısını iki kat daha büyük alanda verir. Özellikle, kumaş deri finisaj ve kesim işlemlerinde kullanılır.