Fason Denim Lazer Uygulamaları

Home » Fason Denim Lazer Uygulamaları

650 WATT, 450 WATT, 300 WATT KOT LAZERİ

İtalyan dünyanın en hızlı ve en kaliteli denim lazeri. flexi denim ve giotto denim olmak üzere 2 farklı modeli ile sizlere inanılmaz hızda ekonomik lazer çözümleri sunar. Gerçek zımpara bıyık kalitesi ile müşterilerinizin tüm taleplerinizi yapabileceğiniz yüksek teknoloji ürünüdür. Aşağıdaki videoları seyretmenizi ısrarla önermekteyiz.bu cihazlar tek seferde 1500×1500 mm alanında çalışabilen dünyada tek makinedir. 4 axes teknolojisi ile çalışma alanının tamamında eşit lazer kalınlığa sahiptir. bu sayede 4 ila 5 pantolonu tek seferde lazer işleminizi yapabilirsiniz.Aynı anda destroy, bıyık, zımpara, iğne kırığı, falçata işlerinizi tek sayfada ve tek gönderimle yapabilirsiniz.

650 WATT İTALYAN DENİM KOT LAZER VİDEO

FLEXİ DENİM 450 WATT VİDEO

300 WATT GİOTTO DENİM LAZER VİDEO

150 WATT İTALYAN GİOTTO DENİM KOT LAZER VİDEO

İtalyan Teknoloji Giotto lazerlerimiz İle denim sektöründe BIYIK, ZIMPARA, DESTROY, RODEO, PATCH, DESEN, RESİM, KESİM ihtiyaçalrınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Fason Lazer olarak amacımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Türkiye’nin her yerinde bulunan Giotto Lazer ağımız ile hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir. En doğru çözüm için bir telefonunuz yeterlidir.

0533 713 34 44