3D Led Lamba

Home » Fason Lazer Sektörler » 3D Led Lamba

3D Led Lamba

Galvo Lazer 3d lamba imalatı nasıl yapılır sorusuna net olarak cevap almanızı sağlar. 3 boyut lamba nasıl yapılır diye endişe etmenize gerek yok. 3d lamba çizimleri hazırlamak için Rhino 3D software kullanabilirsiniz. Daha sonra 3 mm şeffaf pleksi (akrilik) ihtiyacınız var. Basit bir led sistemini ahşaptan yada plastikten yapacağınız bir altlık ile tüm parçaları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

3 BOYUT LAMBA YAPIMI

Burada en önemli ihtiyacınız ise bir Giotto Galvo lazer. Tabii ki düz masa lazerde 3 boyut lamba lamba yapımı mümkün. ama amtörce olacaktır. Önemli olan bir üretimde hızlı ve kaliteli üretim yapmaktır. Örneğin düz masa bir 3 bd led lamba imalatı yapmak yaklaşık 10 ila 20 dakika sürebilir. Buda size para kazandırmaz. Giotto galvo lazer ile dakikada 1 ila 6 adet üretebilirsiniz. Buda size yüksek üretim, kalite ve ekonomik maliyet sağlar.

– 3d led lamba imalatı

3 boyut led lamba imalatı son günlerde çok moda olmasından dolayı. Bu konudada sizlere yardımcı
olmak istedir. Giotto galvo lazer pleksi üzerinde değişik kazımalar yaparak 3d led lamba imalatı
yapabilmekteyiz. Ayrıca aynı yöntem ile kişiye özel resim kazıma ile fotolamp imalatı da yapılmaktadır. Dekorjinal ve 3 boyut lamba firmaları tamamen giotto galvo lazer ile üretimlerini yapmaktalar. Pleksi yada akrilik üzerine hızlı markalama ve resim kazıma yapılmaktadır. Aynı zamanda pleksi lazer kesimi yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu teknik ile duvar aksesuarları, dekoratif aydınlatma imalatı yapılabilmektedir. 3D, 3BOYUT, LED, LAMBA, İMALAT, YAPIMI, BASKI, RESİM, FOTOLAMP, PLEKSİ,LAZER,KESİM,MARKALAMA

3d led lamba,
3d led lamba yapımı,
3 boyut lamba,
3 boyut led lamba imalatı,
fotoled lamba imalatı,
fotolamp,